Animeöö XVIII 2011 – mitte eriti tormiliste muutuste aasta

Daamid ja härrad, kutsun teid taas nautima head seltskonda ja Jaapani animatsiooni. Teemaks on 2011. aastal tulnud animed. Enne kui te selle ümber ristite halbade animete ööks II, kinnitan, et teen kõik oma võimuses, et seda vältida. Registreerijatel palun tungivalt mulle soovitada oma lemmikuid sellest hooajast. Kohapeal toimub hääletamine, milles valitakse selle aasta kõige väärikam anime. Edasi aga tavaline jutt:

Kas on keegi hea inimene, kes on nõus plakati tegema?

Kuupäevad: 19. november
Toimumise aeg: 18:00-8:00
Koht: Tartus, Lille majas (Lille 9), alumisel korrusel noortetoas.
Registreerimine: Üritus piirarvuga (25 inimest) Registreerimiseks saata oma pärisnimi (ja hüüdnimi) mulle privaatsõnumina või alo_fx6(ät)hotmail.com. Sinu sõbrad, keda ma ei tunne isiklikult ja kes pole registreerunud, ei saa sisse.
Pilet: Tasuta
Söök ja jook: Igaüks võtab ise, funktsioneeriv köök ja veekeedukann on olemas!

Kava:
Kuni 30 esimest episoodi.

Lisainfo:

- Magamiskohti ei ole, tagumises toas toimub tõenäoliselt vaba olemine kuni hommikul ära väsitakse. Magamiskoti ja matiga (mitte segamini ajada MTI-ga) saab vajaduse korral paar tundi ära magatud.

- Tegemist on noortekeskusega, purjus inimestel palun mitte kohale tulla, läbu ja lagastamist ei toimu. Silmnähtavalt joobes inimesed viskan välja külma lompi. Ja siis vihma sajab peale. Ja auto sõidab porilombist läbi ning pritsib veel ekstra sopaseks.

- Põrand ei pruugi soe ja säravpuhas olla, sussid või paksud sokid jalga.

- Noortekeskuse vara ja projektori eest vastutame kollektiivselt.

- Kui elumere lained hakkavad üle pea lööma (animeööga seoses), või kahtlased inimesed jälitavad (teel animeööle), siis mind saab kätte numbril 53095534.

- foorumiteema: http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?p=85298#85298